Vánoční jarmark

Vánoční jarmark

První adventní neděli jsme měli příležitost společně oslavit začátek vánočního období na tradičním Vánočním jarmarku, který se uskutečnil v Kulturním domě v Horní Moštěnici ve spolupráci se SRPŠ. Děti s rodiči společně vytvořili nádherné vánoční dekorace a ozdoby, které pak nabízeli návštěvníkům. Stoly se prohýbaly pod množstvím výrobků, vánočního cukroví a dobrého jídla, které si lidé mohli vychutnat při společném posezení. Nechyběl ani Mikuláš se svoji družinou, který rozdával ze svého koše perníčky a ovoce, což přineslo radost zejména nejmenším návštěvníkům. Vyvrcholením celého večera bylo rozsvěcování vánočního stromečku, které doprovázel malý ohňostroj. Čerstvě napadaný sníh dodal této chvíli vánoční kouzlo a vykouzlil všem úsměvem na tváři. Děkujeme členům SRPŠ za pomoc při organizaci celého jarmarku.

 

Vánoční jarmark 2023