Čtyřlístek – soutěž pro žáky 9. tříd

Čtyřlístek – soutěž pro žáky 9. tříd

pod záštitou primátora města Přerova

Žáci devátých ročníků naší Základní školy v Horní Moštěnici ve složení: Tým A) Klaudie Čechová, Nela Drozdová, Renata Zámoravcová, Michal Dočkal, tým B) Kristýna Mirgová, Alžběta Vizi, Matouš Stárek, Jiří Říha, tým C) Antonín Tomeček, Matyáš Zajíc, Filip Velím, Dušan Krajčovič se ve čtvrtek 30. 11. 2023 zúčastnili vědomostní soutěže ČTYŘLÍSTEK na Obchodní akademii v Přerově.

Žáci absolvovali celkem 3 soutěže:

1) Příprava prezentace – vytvoření plakátu na téma „Výhody a nevýhody prezenční/on-line výuky“.

2) Prezentace vytvořených prací, kde se hodnotil originální přístup „komentátorů“, jejich vystupování a umění zaujmout publikum.   

3) Vědomostní kvíz

Ve všech disciplínách si vedli naši žáci skvěle, obdrželi celkem 5 diplomů a pohár primátora města Přerova.

Patří jim velká gratulace!