McDonald’s Cup – kategorie A

McDonald’s Cup – kategorie A

Ve čtvrtek 20. 4. 2023 se žáci 1. až 3. třídy naší školy zúčastnili okresního kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup, které se konalo na hřišti Viktorka v Přerově. Družstvo ve složení Martin Knapek, Richard Smolka, Šimon Ulrych, Michal Staša, Jáchym Topolčan, Tobiáš Suchánek, Michal Kysučan, Šimon Konečný, Šimon Nevřela, Adam Krbílek, Filip Lukáš a Vít Tomčík soutěžili v kategorii A. Hned v úvodu se žáci lehce nechali zastrašit a prohráli se ZŠ Předmostí 0:8. Nicméně, v dalším zápase se ZŠ Za Mlýnem vyhráli 3:2. Plni euforie a radosti lehce převálcovali Radslavice 5:0 a postoupili tak do semifinále. V semifinále bohužel narazili na těžké soupeře, a to ZŠ Trávník a ZŠ U Tenisu. Celkově se žáci umístili na pěkném 4. místě. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy a věříme, že napřesrok všechny porazíme!!! Sportu ZDAR!