Třetí turnaj v Barevném minivolejbalu

Ve středu 22. března jsme se zúčastnili třetího turnaje v barevném minivolejbalu, který uspořádal Volejbalový klub Přerov. Celý turnaj trval čtyři hodiny a žáci naší školy v něm změřili své síly s ostatními dětmi z přerovských škol a přilehlých obcí. Z naší školy se turnaje účastnilo celkem 19 družstev složených z chlapců a dívek prvního stupně ZŠ. Jedenáct družstev žlutého a osm družstev oranžového minivolejbalu. Obrovská snaha všech zúčastněných se vyplatila a domů jsme si odvezli ve žlutém minivolejbalu 1. místo, které obsadila Veronika Balcárková a Tereza Konečná, 2. místo si vybojovala dvojice Jáchym Topolčan a Michal Kysučan a 4. místo Tobiáš Suchánek a Filip Ginter. V oranžovém minivoljbalu se na 1. místě opět umístila dvojice Vít Štěpáník a Terezie Růžičková a na 6. místě Tadeáš Staněk, Eva Bouchalíková a Jáchym Dostál. Poslední turnaj této sezony se bude konat 19. dubna 2023.