Jarní návštěva knihovny

Jarní návštěva knihovny

V úterý 16. dubna navštívila třída Soviček místní knihovnu, abychom pomohli paní knihovnici Veronice Plesce ozdobit nové květináče a přesadit do nich kytky. Připomněli jsme si, že na 22. duben připadá Den Země a také to, že bychom měli naši planetu více chránit, aby nám ještě dlouho sloužila. Paní knihovnice pro nás připravila hezké jarní pracovní listy a skládání jarních kytek, které jsou součástí naší přírody. Také jsme si popovídali o tom, kdo čte nyní jakou knížku…My v družině čteme každý den po obědě krásné příběhy. Minulý týden jsme dočetli moc krásnou knížku Lumpíček a Rošťanda a nyní čteme napínavé příběhy „Moje máma je bosorka“. Obě knihy všem malým čtenářům doporučujeme. Čtěte, neboť v každé knize je mnoho dobrodružství a zajímavých příběhů.