Předškoláci v ZŠ

Předškoláci v ZŠ

Ve středu 28. 2. 2024 přišli do prvních tříd na návštěvu předškoláci z naší mateřské školy, oddělení Berušek, aby se podívali, jak to ve škole vypadá, a na co se mohou již zanedlouho těšit. Paní učitelky prvních tříd, Mgr. Skřehotová a Mgr. Petrášová, si pro děti připravily ukázku všeho, co je ve škole potká. Od českého jazyka, přes matematiku, až po pohybové aktivity v hodině. Dětem ze školky se moc líbily krásné třídy a interaktivní tabule, díky kterým mají pocit, že jsou součástí vyučovaného tématu. Všichni si vyzkoušeli, jaké to bude být prvňáčkem, učit se a poznávat nové věci, a všem to moc krásně šlo. Současní prvňáčci si zase vyzkoušeli, jaké to bude až nebudou benjamínci, a role starších a zkušenějších dětí se zhostili na výbornou. Za snahu a skvělou spolupráci dostaly děti sladkou odměnu a všichni odcházeli s tím, že se do školy moc těší.