Soutěž ve sběru papíru

Soutěž ve sběru papíru

Jarní soutěž ve sběru starého papíru vyhrála již tradičně třída VII.A , neb největší sběrači Marek Ludva (1845 kg) a Michal Macejko (1506 kg) se opět nenechali zahanbit a dopomohli velmi výrazně k celkovým 4 tunám za třídu. Tentokrát sedmáky čekala úplně zdravá odměna ve formě různých druhů melounů. Snad si na nich pochutnali. Zahanbit se ale nedala ani stříbrná II.A, která nasbírala přes 2 tuny papíru s nejlepší sběračkou Sofií Petrovou (771 kg) a na bronzové příčce stanula III.A s 1517 kg na třídu. Od října do konce května děti z MŠ a žáci ze ZŠ nasbírali celkem 19 tun starého papíru a můžou si tak přidat nějakou tu korunku do svých třídních fondů. Děkujeme všem dospělákům, kteří jim k tomu dopomohli. Sběr můžete odvážet během celého roku do sběrny Tomeček na Kojetínské ulici, kde stačí nahlásit školu, třídu a jméno žáka a dotyčné množství se třídě připíše zase do podzimní soutěže.