Výlet VIII. A do Brna

Výlet VIII. A do Brna

Letošní třídní výlet VIII. A měl za cíl moravskou metropoli BRNO. Žádné bezcílné flákání po městě, trajdání po Vaňkovce nebo útoky na Mekáč se ale nekonaly. (OK, tak jako jednou jsme byli.) Zato jsme zažili venkovní únikovku Záhadné Brno, poznali významné brněnské památky, vystoupali na Špilberk. Zoncna rumplovala celý den, takže jsme moc rádi zapadli po vlastnoručně uklohněných delikatesách do pelechů. Druhý den byl perný, takže jsme jezdili šalinou, abychom to všechno stíhali. Dopoledne jsme objevovali vesmír, přistáli na Měsíci s Apollem 11 a okoukli mars rovery na výstavě Space mission. Jako bonus jsme si zařádili na autodromu, lavici a řetízkáči a vydali se vypotit, co v nás ještě zbylo, do jump parku. A aby toho nebylo málo, střihli jsme si ještě večerní únikovku uvnitř. Zakletý cirkus nás potrápil, ale nakonec jsme ho zachránili. Užili jsme si kopec srandy a prázdniny můžou začít.