Školní výlet VII. A

Školní výlet VII. A

Druhý červnový týden jsme podnikli výlet do Olomouce. Měli jsme v plánu si zaskákat v Jump Family v obchodním centru Globus. Již samotná cesta byla tak trochu „dobrodružství“. Jízdu vlakem z Horní Moštěnice do Olomouce jsme zvládli hravě. Protože nám však ujel plánovaný spoj tramvají, musela paní učitelka tak trochu „improvizovat“. Za pomoci internetové mapy a on-line jízdních řádů hledala aktuální spoje, které by nás do 10 hodin dopravili na místo. Sice jsme jednou nastoupili na tramvaj, která nás vezla opačným směrem, ale po chvíli se vše vyřešilo a přestoupili jsme na správný spoj. Kousek cesty jsme pak šli po vlastních a úderem desáté jsme dorazili na místo. Pak už jen stačilo převléknout se, nazout si protiskluzové ponožky a hurá na trampolíny. Skákali jsme 150 minut. Dělali salta, kotrmelce, přeskoky a došlo i na schovávanou. Když jsme byli dostatečně vyskákaní, zašli jsme si na rychlý oběd do místního občerstvení. No a pak unavení už jsme jen vystřídali autobus, tramvaj a vlak, zpět do Horní Moštěnice.