Turnaj v minivolejbalu

Turnaj v minivolejbalu

Ve středu 24. dubna jsme se zúčastnili posledního letošního turnaje ve žlutém a oranžovém minivolejbalu, který uspořádal Volejbalový klub Přerov. Turnaje se účastnili chlapci a děvčata z přerovských škol a blízkých obcí. Z naší školy se na turnaj přihlásilo celkem 18 družstev složených z chlapců a dívek prvního stupně ZŠ. Celé dopoledne provázela dobrá nálada a nadšení ze hry. Podařilo se nám získat i několik umístění v obou kategoriích.

První tři umístění ve žlutém volejbale: krásné 2. místo získali Matěj Tomčík a Adam Vaclach, 5. místo obsadili Nikita Novotná a Šimon Ulrych a 6. místo Agáta Novotná a Martin Knapek.

První tři umístění v oranžovém volejbale: opět krásné 2. místo vybojovali Jindřich Slaný a Vít Štěpáník, 4. místo Jáchym Dostál a Max Fait a 9. místo Emma Rytířová s Kamilou Sedlářovou.

Tímto všem děkujeme a těšíme se na další volejbalovou sezonu. Sportu zdar.