Den bláznivých účesů

Den bláznivých účesů

V pátek 5. dubna uspořádal školní parlament „Den bláznivých účesů“. Každý, kdo se chtěl akce zúčastnit, musel popustit uzdu své fantazii a vytvořit nápaditý a zajímavý účes. Mnohé výtvory na hlavách nejen dětí, ale i učitelů, byly neskutečně kreativní a pracné na přípravu. Nejedna dívka či chlapec nám říkali, že museli kvůli speciálnímu účesu vstávat dříve, aby vše včas stihli. V účesech tak byly vidět nejen barevné gumičky, mašličky, sponky, ale i želvičky, kolíčky na prádlo, Tic-Tac bonbony, gumoví medvídci či pavoučci. Také různými barvami se rozhodně nešetřilo.  A protože jsme viděli, jakou práci s účesy si děti daly, rozhodli jsme se vybrat a sladce ocenit několik nejoriginálnějších účesů. Drobná sladkost určitě výherce potěší a my všichni dohromady jsme si užili aprílový den trošku jinak.

Za významnou pomoc děkujeme i rodičům, bez nichž by některé účesy nemohly vzniknout.

Tým ŠP