Divadelní představení Pipi Dlouhá Punčocha

Divadelní představení Pipi Dlouhá Punčocha

Dne 20. 3. 2024 navštívily děti 1. a 2. ročníku divadelní představení Pipi Dlouhá Punčocha. Děti se seznámily s Pipi, svobodnou a svéráznou dívenkou, která bydlí sama bez rodičů ve vile Vilekule! A kdo jí říká, kdy má jít spát, kdy jíst, mýt se a tak? Přece ona sama. Naštěstí má kolem sebe i své kamarády Aniku, Tomíka, Pana Nilsona a koně Alfreda, se kterými prožívá spoustu veselých dobrodružství. A občas sní o tom, že se jednou vydá za svým tatínkem, černošským králem. Děti se u příběhu plného humoru hlavně dobře bavily, ale také si uvědomily, že nemít večerku, úkoly a povinnosti je sice fajn, ale jen na chvilku, protože žít sám a bez rodičů by nechtěl nikdo z nich. Kromě příběhu se děti naučily, jak se v divadle chovat, a všechny to zvládly na jedničku.