Barevný volejbal

Ve středu 28. února jsme se zúčastnili turnaje v barevném minivolejbalu, který uspořádal Volejbalový klub Přerov. Celý turnaj trval čtyři hodiny a žáci naší školy v něm změřili své síly s ostatními dětmi z přerovských škol a přilehlých obcí. Z naší školy se turnaje účastnilo celkem 16 družstev složených z chlapců a dívek prvního stupně ZŠ. Šest družstev žlutého a deset družstev oranžového minivolejbalu. Všichni zaslouží pochvalu za obrovskou snahu a fair play přístup ke hře. Speciální pak Vít Štěpáník a Michal Knapek, kteří se ve své kategorii umístili na 2. místě. Jindřich Slaný a Jáchym Dostál obsadili 5. místo a Veronika Balcárková s Terezou Konečnou 11. místo. Další turnaj se bude konat 24. dubna 2024.