Lyžařský a snowboardový zájezd v Mostech u Jablunkova

Lyžařský a snowboardový zájezd v Mostech u Jablunkova

 

Na přelomu ledna a února absolvovalo 40 žáků naší školy tradiční lyžařsko/snowboardovo výchovný výcvikový zájezd. Letos probíhal na novém místě  – chatě Studeničná v Kysuckých Beskydech, samotný výcvik pak v lyžařském areálu Mosty u Jablunkova. Ubytování pohříchu turistického charakteru bylo vykompenzováno nadstandardní stravou, co do kvality i množství. LA vyhovoval našim požadavkům, v letošní teplé zimě udržení dvou kvalitních sjezdovek se rovnalo malému zázraku. V podstatě vyšlo i počasí, když propršelo pouze jedno půldne. Ani pěší, cca patnáctiminutový přesun, na sjezdovku se nakonec neukázal takovým problémem. Každé družstvo absolvovalo i krátkou procházku na běžeckých lyžích. Pozitivní je i fakt, že po delší době nedošlo k vážnějšímu úrazu, drobné hematomy způsobené pády, nepočítaje. Rovněž děkujeme SRPŠ za laskavou úhradu dopravy na tuto akci.