Vánoční turnaj ve vybíjené

Vánoční turnaj ve vybíjené

Poslední školní den tohoto roku se v naší tělocvičně uskutečnil již podruhé Vánoční turnaj 2. stupně ve vybíjené. Na palubovce se střetlo 5 smíšených týmů složených ze 3 kluků a 3 holek napříč 2. stupněm. Za mohutného povzbuzování oddaných fanoušků a nepřestávajícího dunění bubnů se utkali každý s každým ve dvou zápasech po 7 a 5 minutách. Celkovým součtem se těsně první umístil tým NRN ve složení kapitánky Lucie Galekové, Adély Darebníčkové a Kateřiny Hudečkové, Antonína Tomečka, Matouše Stárka a benjamínka z šestky Davida Konečného. Vítězové obdrželi putovní pohár, jež bude vystaven v prostorách školy a na jehož podstavci budou zvěčněna jména všech vítězů oficiálně prvního ročníku Vánočního turnaje ZŠ Horní Moštěnice. Nezapomněli jsme také vyhlásit nejlepšího hráče, kterým se stal po tajném hlasování všech zúčastněných Tonda Tomeček z IX.B a rozhodčí ocenili také výkon nejoddanějšího fanouška Pavla Suchého.  Po vyhlášení výsledků a předání čokoládových medailí pak už všichni pospíchali vstříc vánočním prázdninám a zaslouženému odpočinku. Už teď se ale těšíme na příští turnaj. Bylo to bezva. Krásné svátky a do nového roku 2024 nám všem přejeme, abychom nebyli vybití.