Máme 12 statečných

Máme 12 statečných

Během října a listopadu proběhlo u nás ve škole výběrové řízení na účastníky zahraničních výjezdů Erasmus+. Počet míst je omezen zněním projektu na 12, poptávka ale převyšovala nabídku téměř dvojnásobně, a tak bylo třeba vybrat a to spravedlivě. Proto jsme uspořádali dvoukolové výběrové řízení – písemnou část – motivační dopis a ústní část – pohovor s komisí. Zohlednili jsme i další faktory. Tříčlenná komise složená z koordinátorky projektu a vedení školy všechny kategorie pečlivě obodovala  a z celkového výsledku se nám vykrystalizovala skupina 12 nejúspěšnějších zájemců, které čeká báječné evropské dobrodružství.

Děkujeme všem zájemcům za účast, jsme potěšeni vaším zájmem a oceňujeme vaši snahu. Nebuďte smutní, příští rok se pustíme do dalšího projektu, dveře do Evropy jsou stále otevřené a vy už máte zkušenosti k nezaplacení. Novopečeným oficiálním Erasmákům ze srdce gratulujeme, zasloužili jste si to! Těšíme se na všechny projektové zážitky. Jsme v tom společně a „Společně vše zvládneme!“