Výstava zahrádkářů v Horní Moštěnici

Výstava zahrádkářů v Horní Moštěnici

Žáci druhých tříd a Třepetalky vystoupili v sobotu 23. září 2023 na Výstavě ovoce, zeleniny, květin a zahrádkářských produktů v Kulturním domě v Horní Moštěnici. Druháci nejprve zatancovali mazurku na píseň Měla babka, poté zarecitovali několik říkanek – hádanek na téma ovoce a zelenina, zazpívali Šel zahradník a na závěr se rozloučili písní Šly panenky silnicí. Jako kulisy jim posloužily vlastnoručně namalované obrázky ovoce a zeleniny. Druháky na pódiu vystřídaly Třepetalky, které zatancovaly dvě písně. Všichni účinkující byli odměněni velkým potleskem a sladkou odměnou, kterou si pro děti připravili zahrádkáři. 

Na výstavu už předchozí den zavítali žáci prvního stupně, aby se potěšili pohledem na krásné podzimní plody.