Motivační dopisy – součást konkurzu do projektu Erasmus+

Motivační dopisy – součást konkurzu do projektu Erasmus+

Zahájili jsme první kolo výběrového řízení!!!

Projekt Erasmus+ Otevřme bránu jazykům se nám úspěšně rozbíhá a přesouvá se do další fáze. Třetí aktivita, kterou budeme v rámci naší projektové jízdy absolvovat, je krátká mobilita žáků. Ty ale musíme nejprve vybrat, protože máme k naší velké radosti zájem o účast vyšší než je počet nabízených míst. A to i přes to, že si to 4 přihlášené žákyně nakonec rozmyslely. Poskytly tak ovšem větší šanci zbylým 17 uchazečům. Ve středu před podzimními prázdninami se naši stateční studenti sešli k sepsání motivačního dopisu, který je posune dále k vysněnému zahraničnímu dobrodružství. První krok tedy udělali a my jim za to tleskáme. Držme jim palce i v dalším kole výběrového řízení při osobních pohovorech s projektovou komisí, kde nás musí o své motivaci přesvědčit i ústně a taky ukázat, že jsou připraveni porvat se s jazykovou bariérou.  Na ty, kteří mají touhu poznat Evropu a odvahu vystoupit ze své komfortní zóny, se můžete podívat v krátkém videu, které najdete pod textem a také na našem IG a FB. Buďte v tom s námi a sledujte nás na sociálních sítích.

Eva Levinská, koordinátorka Projektu Erasmus+