Výlet 1. – 3. tříd do Šmoulí země

Výlet 1. – 3. tříd do Šmoulí země

22.6.2023 jsme s dětmi vyrazili na výlet do Brna do Šmoulího ráje. Šmoulíci velcí jako 3 jablka nás pustili do svých houbových domečků, šmoulí les zase odkryl svá tajemství a nabídl mnoho interaktivních dobrodružství. Děti zjistily, kterému šmoulovi se nejvíce podobají, naučily se šmoulí řeč, a dokonce se díky virtuální realitě prolétly na čápech. Hravou formou se děti také dozvěděly, jak chránit a pečovat nejen o šmoulí, ale i náš lidský les. Spolu s malými šmouly jsme prožili dobrodružství o záchraně přírody, uprchli jsme vzteklému kocourovi Azraelovi a zvítězili nad zákeřným čarodějem Gargamelem. Na konci výpravy si děti nakoupily suvenýry a všichni jsme se plní dojmů a spokojení vraceli domů.

https://youtu.be/M7JXUxnrVyY