Florbalový turnaj O pohár starosty obce Troubky

Florbalový turnaj O pohár starosty obce Troubky

Ve středu 24. 5. byl florbalový výběr hochů 2. stupně naší školy pozván na již 5. ročník tradičního florbalového turnaje do Troubek. V něm náš výběr prokázal, jak lze ztratit celý turnaj v prvních 3 minutách prvního zápasu. V 90. vteřině zápasu s družstvem Dubu n. M. jsme vedli 3:0, abychom prohráli 3:4. Tím bylo zcela naplněno heslo Chaos, zmatek, panika – to je naše taktika. Následně jsme po obdobném průběhu mače remizovali s Klenovicemi 4:4 a prohráli s domácími 1:2. Výhra 5:1 nad Kojetínem byla už jen malou náplastí. Celkově 4. místo je zklamáním jak pro pedagoga, tak i pro hráče samé.

Po starších spolužácích se 25. 5. vydali do Troubek i mladší žáci. Po minulém úspěchu se jim nepodařilo obhájit první místo. Soupeři nebyli zas tak silní, ale měli naši smůlu ve střelách na branku. Opět nás to přesvědčilo v tom, že musíme více trénovat.