Turnaj v barevném minivolejbalu

Turnaj v barevném minivolejbalu

Ve středu 19. dubna jsme se zúčastnili čtvrtého a zároveň posledního turnaje této sezony v barevném minivolejbalu, který uspořádal Volejbalový klub Přerov. Tentokrát se turnaje z HM zúčastnilo celkem 17 družstev složených z chlapců a dívek prvního stupně ZŠ. Devět družstev žlutého a osm družstev oranžového minivolejbalu. I tentokrát se žáci naší školy umístili na předních místech. 1. místo obsadila Veronika Balcárková a Tereza Konečná, 2. místo si vybojovala dvojice Jáchym Topolčan a Michal Kysučan. V oranžovém minivolejbalu se bohužel kvůli technické závadě nedalo zjistit přesné umístění jednotlivých družstev, a tak konečné výsledky byly jen velmi orientační. Tímto děkujeme všem za podporu, jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit této sezony. Odměnou nám byly nejen spokojené tváře dětí, ale také několik vítězství a další krásná umístění.