McDonald´s Cup – kategorie B

McDonald´s Cup – kategorie B

Ve středu 26. 4. 2023 se žáci 4. a 5. třídy naší školy zúčastnili okresního kola fotbalového turnaje McDonald´s Cupu, který se konal na hřišti Viktorka v Přerově a přihlásilo se 8 škol. Celá atmosféra tohoto sportovního setkání byla přátelská a všichni zúčastnění prožívali radosti nejen z vítězství, ale i ze hry, což byl účel tohoto sportovního klání mezi školami. Reprezentanti v kategorii B byli Erik Malík, Matyas Pizur, Jindřich Slaný, Jan Doležel, Šimon Bureš, Martin Görföl, František Michálek, Michal Kostka, Matyáš Smékal, Matyáš Staša, a Ladislav Zbořil. Naše škola v prvním zápase narazila na ZŠ Za Mlýnem a dokázala vybojovat první sportovní bod tohoto utkání. V druhém kole se bohužel projevila kvalita našeho soupeře ZŠ Velká Dlážka, kdy konečný výsledek byl 7:0. Další utkání se neslo v duchu větší kvality soupeřů a byli jsme poraženi ZŠ U Tenisu 3:1. Výsledná tabulka turnaje skončila 7. místem našeho školního týmu. Všem moc gratulujeme, byli jste báječní a bojovali jste do posledních sil.