McDonald´s Cup – kategorie B

McDonald´s Cup – kategorie B

Ve středu 26. 4. 2023 se žáci 4. a 5. třídy naší školy zúčastnili okresního kola fotbalového turnaje McDonald´s Cup, které se konalo na hřišti Viktorka v Přerově a do kterého se přihlásilo 8 škol. Celá atmosféra tohoto sportovního setkání byla přátelská a všichni zúčastnění prožívali radosti nejen z vítězství, ale i ze hry, což bylo účelem tohoto sportovního klání mezi školami. Našimi reprezentanty v kategorii B byli Erik Malík, Matyas Pizur, Jindřich Slaný, Jan Doležel, Šimon Bureš, Martin Görföl, František Michálek, Michal Kostka, Matyáš Smékal, Matyáš Staša a Ladislav Zbořil. V prvním zápase jsme narazili na ZŠ Za Mlýnem a dokázali jsme vybojovat první sportovní bod tohoto utkání. V druhém kole se bohužel projevila kvalita našeho soupeře, ZŠ Velká Dlážka, takže konečný výsledek byl 7:0. Další utkání se neslo v duchu větší kvality soupeřů a byli jsme poraženi ZŠ U Tenisu 3:1. Výsledná tabulka turnaje ukázala 7. místo našeho školního týmu. Všem moc gratulujeme, byli jste báječní a bojovali jste do posledních sil.