Lyžařský a snowboardový zájezd – Javorový vrch – 2. sled

Lyžařský a snowboardový zájezd – Javorový vrch – 2. sled

V termínu 13. – 16. 3. 2023 byl uskutečněn 2. sled Lyžařského a snowboardového zájezdu, tentokrát za účasti zájemců z 6. a 9. tříd. Původní plán bylo nutno zcela změnit, neb ubytování, které jinak po všech stránkách splnilo naše očekávání, včetně bonusového pohledu shora na noční Třinec, mělo jedinou chybu – bylo zcela prosto sněhu. Organizace akce byla poměrně složitá. Bylo třeba se lanovkou spustit z kopce, zajistit autobus, svézt materiál a po ukončení výcviku, který probíhal na perfektně upravených svazích lyžařského střediska Mosty u Jablunkova, totéž zopakovat ve směru opačném. I přes tuto komplikaci cíle kurzu byly naplněny a věřím, že frekventanti kurzu byli spokojeni, stejně jako instruktorský sbor.