Anglické divadlo

Anglické divadlo

14.2. jsme zpestřili našim žákům výuku angličtiny a zpříjemnili jim tak Den sv. Valentýna návštěvou divadelního představení dvoučlenného uskupení Azyzah theater, které k nám zavítalo až z daleké Prahy. Dvě umělkyně z USA a Kanady se postaraly o 3x45minutovou zábavu pro žáky 4.-9. ročníku. 2 výuková divadelní představení v AJ byla rozdělena podle úrovně pro 1. a 2. stupeň. Divadlo se žákům líbilo jako ozvláštnění jazykové výuky, ocenili zejména angličtinu hereček, rodilých mluvčí, spolupráci s publikem, kdy někteří z žáků byli součástí představení, vtip a herecké umění protagonistek. Zejména žáci 6. ročníku byli nadšeni.  Méně se líbil příběh nejstarším žákům, kterým přišel příliš dětinský. Příští rok by si přáli žáci představení opakovat, vynasnažíme se tedy najít takové představení, které zaujme i naše osmáky a deváťáky.