Halloween

Každoroční tradicí naší školy je převlékat se 31. října do strašidelných kostýmů v duchu onoho amerického Halloweenu. Školní parlament si na tento den připravil pro třídy soutěž o Nejhezčí halloweenskou výzdobu. Rozhodování nebylo nikterak jednoduché, nicméně nakonec jsme společnými silami vybrali vítěze…. bylo to těsné ….

Za první stupeň vyhrála IV. A, na druhém místě se umístila V. B a na třetím místě se umístili obě dvě první třídy, tedy I. A a I. B.

Na druhém stupni vyhrála třída VII. A, na druhém místě se umístila VI. A a na třetím místě VI. B.

Sladkou odměnu předají zástupci školního parlamentu. Děkujeme všem duchům, čarodějnicím a kostlivcům! Byli jste famózně strašidelní. Tak zase příště…