Školní výlet VII.B – Kopeček u Olomouce

Školní výlet VII.B – Kopeček u Olomouce

V pátek 10. 6. 2022 jsme vlakem vyrazili do Olomouce do ZOO na sv. Kopečku. Po docela náročné cestě přeplněným autobusem jsme zahájili prohlídku ZOO. Trochu nás zaskočily stavební úpravy v téměř celém areálu ZOO. Nicméně náladu nám to nezkazilo a  prohlídku jsme si užili. Potěšila nás i malá zastávka u bufetu, kde jsme posvačili a odpočinuli si. Mnozí již na Kopečku byli, ovšem se třídou a spolužáky to mělo trochu jinou atmosféru. Počasí nám docela přálo, i když ze začátku poprchalo. Radost dětí je znatelná i na mnoha fotografiích. Kolem 13. hodiny jsme se autobusem přemístili z Kopečku do obchodního centra Šantovka, kde jsme po krátkém rozchodu společně oslavili Den dětí dobrou zmrzlinou. Už teď se těšíme na místo, kam vyrazíme společně příští rok.