Olympijský běh

Olympijský běh

Za krásného slunečného dne 22. 6. 2022 byl na naší škole zorganizován už 7. ročník Olympijského běhu. Tato již tradiční akce probíhá v olympijském roce jako připomenutí blížícího se sportovního svátku, ostatní roky jako oslava pohybu a připomenutí si myšlenky olympismu. Běhu se zúčastnili všichni žáci, byť v různých funkcích, i naprostá většina pedagogického sboru. Po zvládnutí cca kilometru byli v cíli všichni účastníci odměněni medailí a sladkou tyčinkou na rychlé doplnění energie. Vítězi běhu se stali všichni, kteří doběhli, ve svých kategoriích ale nejrychlejšími závodníky byli:

Ml. žákyně:

1) Petra Kyrychová                                       V. A

2) Adéla Vlachová                                        V. A

3) Denisa Dobiášová                                    III. A

Ml. žáci:

1) Šimon Bureš                                              IV. A

2) Ladislav Zbořil                                           IV. B

3) Martin Janďourek                                     IV. B

St. žákyně:

1) Nela Drozdová                                          VII. B

2) Michaela Pospíšilová                                VII. B

3) Eva Havránková                                       VI. B

St. žáci:

1) Denis Bláha                                               VII. B

2) Antonín Tomeček                                    VII. B

3) Jan Knap                                                   VIII. B