Olympijský den

Olympijský den

Za krásného slunečného dne 22. 6. 2022 byl na naší škole zorganizován už 7. ročník Olympijského běhu. Tato již tradiční akce probíhá v olympijském roce jako připomenutí blížícího se sportovního svátku, ostatní roky jako oslava pohybu a připomenutí si myšlenky olympismu. Naší akce se zúčastnili všichni žáci, i v různých funkcích i naprostá většina pedagogického sboru. Po zvládnutí cca kilometru byli v cíli všichni účastníci odměněny medailí i sladkou tyčinkou na rychlé doplnění energie. Vítězi běhu se stali všichni, kteří doběhli, ve svých kategoriích nejrychlejšími závodníky byli:

Ml. žákyně:

1) Petra Kyrychová                            V. A

2) Adéla Vlachová                              V. A

3) Denisa Dobiášová                          III. A

Ml. žáci:

1) Šimon Bureš                                  IV. A

2) Ladislav Zbořil                               IV. B

3) Martin Janďourek                          IV. B

St. žákyně:

1) Nela Drozdová                               VII. B

2) Michaela Pospíšilová                    VII. B

3) Eva Havránková                            VI. B

St. žáci:

1) Denis Bláha                                      VII. B

2) Antonín Tomeček                          VII. B

3) Jan Knap                                        VIII. B