Den matek – ZŠ

Den matek – ZŠ

Ve čtvrtek 5. května se po dlouhé covidové pauze konalo v kulturním domě v Horní Moštěnici tradiční vystoupení žáků naší školy ke Dni matek.

Pestrý program čtvrtečního odpoledne zahájily svou taneční show Třepetalky. Poté se na pódiu vystřídaly postupně všechny třídy naší školy, ať už v plné sestavě, nebo v zastoupení jednotlivců. Kulturním domem zněly krásné básničky věnované maminkám, známé písničky obohacené o taneční vystoupení našich žáků nebo vtipné divadelní scénky. Sál doslova praskal ve švech a všechna představení bezpochyby splnila svůj účel – účinkující vykouzlili úsměv na tváři a dobrou náladu nejen maminkám, ale i všem ostatním divákům.

Za hladký průběh celé akce patří velké poděkování všem zúčastněným žákům, pedagogům a rodičům. Kdo se nemohl účastnit, může kouknout na náš web, kde všechna představení najde.