Atletický trojboj

Atletický trojboj

Druhý májový den vyrazilo 8 reprezentantů naší školy na atletický trojboj do Hranic na Moravě. Po krátkém, ale intenzivním tréninku v týdnu před závodem, kdy se teprve seznamovali se štafetovým kolíkem, se družstvu A ve složení Vašek Jemelka, Míša Koritárová, Adélka Vlachová a Štěpa Němeček podařilo díky bezchybné předávce vybojovat vítězství v závěrečné štafetě. Celkově se tedy po součtu bodů ze všech disciplín – sprint na 50 m, hod kriketovým míčkem a skok daleký – postavili na pomyslnou bednu a dovezli nám do školy velmi skutečný bronzový pohár. Ani družstvo béčka, ve kterém závodili Vojta Mišo, Peťa Kyrychová, Vítek Koudelka a naše benjamínka ze čtvrté třídy Ema Burešová, neudělalo 8. místem žádnou ostudu a na tartanu nechali všichni své maximum. Jsme pyšní na výkon všech svěřenců paní učitelky Levinské a gratulujeme k odvedenému výkonu.