McDonald´s Cup

Ve čtvrtek 28. 4. 2022 se žáci 4. a 5. třídy naší školy zúčastnili okresního kola fotbalového turnaje McDonald´s Cupu, který se konal na hřišti v Přerově-Předmostí. Družstvo ve složení Jan Doležel, František Michálek, Matyáš Smékal, Ladislav Zbořil, Michal Zubík, Šimon Bureš, David Konečný, Václav Jemelka, Adam Kaďorek, David Dočkal, Vojta Tomeček a Vilém Rygal soutěžilo v kategorii B. Hned v úvodu se žáci nenechali zastrašit a porazili ZŠ Želatovská 4:1. Bohužel i přes nasazení hráčů jsme ostatní tři zápasy se ZŠ Kojetín, ZŠ U Tenisu a se ZŠ Trávník prohráli. Celkově se žáci umístili na 4. místě. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci naší školy a věříme, že napřesrok budou výsledky opět o něco lepší.