6. třída nanečisto

Po dvouleté odmlce způsobené epidemickou situací proběhla dříve tradiční akce, Šestá třída „nanečisto“. Jejím cílem je představit školu i její zaměstnance potenciálním zájemcům ze Základních škol Beňova a Staré Vsi. A tak naše pracoviště 23. 3. navštívilo, v doprovodu pí ředitelky Mgr. Vansové, 5 žáků ze ZŠ Stará Ves. Po úvodní prohlídce areálu naši hosté absolvovali 5 vyučovacích hodin spolu s částí třídy V. B. Završením náročného dne byla pak konzumace řízku Ondráš ve školní jídelně. Dle ohlasů účastníků i pedagogického doprovodu se akce líbila a o přestupu do budoucí 6. třídy naší školy „budou vážně uvažovat“.

V odpoledních hodinách pak proběhl Den otevřených dveří. Možnosti prohlédnout si pracoviště využila zhruba dvacítka zájemců.