Zahradník u Koťat

Zahradník u Koťat

Tak jako každý rok jsme si ani letos nenechali ujít podzimní výstavu a tímto děkujeme všem rodičům za krásné dekorace, které na již zmiňovanou výstavu přinesli.

Tento týden se nesl v duchu Malého zahradníka, abychom naše děti seznámili se zahradničením a vedli je ke vztahu k přírodě obecně. V průběhu celého týdne jsme plnili různé úkoly spojené s připravováním zahrádky k zimnímu spánku. Česali jsme jablíčka, následně je ukládali do bedýnek podle barevných předloh, a nezapomněli jsme si vyzkoušet ani pečení štrúdlu, který se nám moc povedl a všem chutnal. Dále jsme převáželi brambory, třídili ovoce a zeleninu a skládali je podle velikosti. Aby nám práce rychleji utekla, zpříjemnili jsme si ji zpíváním i básničkou. Páteční den byl zakončen soutěžemi a drobnými odměnami. Podzimní radovánky jsme si moc užili a už se těšíme na další akci!