Socializační program pro VI.A, IV.A a IV.B – Ostrava, Dolní Vítkovice

Socializační program pro VI.A, IV.A a IV.B – Ostrava, Dolní Vítkovice

Dne 25.října 2021 se žáci IV. A, IV. B a VI. A zúčastnili socializačního programu v Ostravě Dolních Vítkovicích. Nejprve zhlédli interaktivní výstavu Večerníček a království pohádek, která vznikla ve spolupráci s Českou televizí Ostrava. Následně se přesunuli do Velkého světa techniky, kde si prošli čtyři interaktivní expozice: Dětský svět, Svět vědy a objevů, Svět civilizace a Svět přírody, kde si mohli vyzkoušet stovky zábavných a poučných atrakcí. Na závěr zhlédli ve 3D kině film Dinosauři Antarktidy, ve kterém se setkali s prehistorickými stvořeními, pro něž byly před stovkami milionů let domovem bažiny a lesy a odhaluje přeměnu zelené Antarktidy v zmrzlou poušť.