1.-3. třída v Dinoparku ve Vyškově

1.-3. třída v Dinoparku ve Vyškově

DinoPark a ZOO PARK Vyškov představují ideální spojení, jak poznat dávno vyhynulé druhohorní obry a současnou faunu se zaměřením na domácí domestikovaná zvířata. DinoPark dětem odkryl dosud nepoznaný svět dinosaurů. Odnesly si nové poznatky o historii naší planety Země, ale také si ověřily své znalosti o domácích zvířatech. Mohly si vyzkoušet na Babiččině dvoře, jak se starat o taková zvířata, ale i jaký užitek z nich máme. Nakoukly do podvodního světa ryb a vodních živočichů, také do života včel a živočichů žijících ve volné přírodě kolem nás. Nezapomněli jsme si připomenout, jak se musíme chovat k přírodě, aby nám ještě dlouho vydržela. Tento výlet přinesl i nové kamarádské vztahy mezi prvňáčky a staršími spolužáky a byl příjemným zpestřením výukového dne na čerstvém vzduchu.