Probuzení jara u Smajlíků

Probuzení jara u Smajlíků

Taky milujete jaro? Multifunkční bojovku plnou krásných obrázků, básniček, postřehu a pohybu, jsme si s dětmi ze ŠD Smajlíci, užili ve středu 27. března. Protože byl venku celý den extrémně silný vítr, proběhla bojovka v naší tělocvičně. Sluníčko v úvodním dopise pozvalo své malé přátele na pomoc s probouzením přírody po zimě. Děti musely navštívit celkem 14 stanovišť, na kterých probouzely básničkami zvířátka, rostliny a přírodu a plnily pohybové a vědomostní úkoly. Každou „probuzenou“ součást přírody si také našly a vybarvily ve svém hracím archu. Když měly celý arch vybarvený, znamenalo to jediné, splnit poslední úkol od sluníčka a to, najít poklad. Každý účastník si také ve školní družině vyrobil svou malou zahrádku, kterou si spolu s pokladem odnesl domů.