Veverky v knihovně

Veverky v knihovně

V pondělí po jarních prázdninách jsme po delší době navštívili místní knihovnu. Paní knihovnice paní Hana Slabá nás pěkně přivítala a seznámila nás s knižními novinkami, které by se nám jako čtenářům mohly líbit. Knihy jsme si společně prohlédli, vyzkoušeli jsme si, jak fungují knihy s elektronickou tužkou (nejvíce některé z nás samozřejmě zaujala kniha o anatomii). Pak jsme se ale přece jen vrátili k našemu asi nejoblíbenějšímu knižnímu a televiznímu žánru, a to jsou pohádky. Každý řekl, která pohádka je jeho nejoblíbenější, jakého zná autora pohádek. Naše návštěva knihovny byla nazvána „Z pohádky do pohádky“, a proto se i úkoly, hádanky, hledání rozdílů, doplňování pohádkových dvojic týkaly tohoto žánru.

Čas v knihovně rychle utekl, atmosféra byla velmi příjemná a odcházeli jsme zase o něco chytřejší. Opět se těšíme na podobnou akci.