Veverky v knihovně

Veverky v knihovně

V pondělí 21. 3. 2022 po jarních prázdninách jsme po delší době navštívili místní knihovnu. Paní knihovnice paní Hana Slabá nás pěkně přivítala a seznámila nás s knižními novinkami, které by se nám jako čtenářům mohly líbit. Knihy jsme si společně prohlédli, vyzkoušeli jsme si, jak fungují knihy s elektronickou tužkou (nejvíce některé z nás samozřejmě zaujala kniha o anatomii). Pak jsme se ale přece jen vrátili k našemu asi nejoblíbenějšímu knižnímu a televiznímu žánru a to jsou pohádky. Každý řekl, kterou pohádku má nejoblíbenější, kterého zná autora pohádek. Naše návštěva knihovny byla nazvána „ Z pohádky do pohádky“ a proto i úkoly, hádanky, hledání rozdílů, doplňování pohádkových dvojic se týkaly tohoto žánru.

Čas v knihovně rychle utekl, atmosféra byla velmi příjemná a odcházeli jsme zase o něco chytřejší. Opět se těšíme na podobnou akci.