Olympijské hry – ŠD Sovičky a Veverky

Olympijské hry – ŠD Sovičky a Veverky

 

Ve čtvrtek 10. února se oddělení Soviček a Veverek účastnilo „zimních olympijských her“. Olympiáda byla zahájena slavnostním olympijským během s ohněm. Poctivost při závodění jsme ztvrdili olympijským slibem. Starší děti se připravily na jednotlivá stanoviště a mladší se rozdělily do dvou družstev se svým kapitánem. Závodilo se v typicky zimních disciplínách jako je hokej, krasobruslení zakončené holubičkou, běh na lyžích, přechod přes ledovou plochu, strefování sněhovými koulemi na cíl, jízda na saních a curling. Součástí olympijských her byla i velká sněhová bitva „z papírových koulí“. Na těchto olympijských hrách byli vítězové všichni a za svoji bojovnost, statečnost, rychlost, ale i vzájemnou pomoc a kamarádské chování byli všichni po právu odměněni. I když venku svítilo sluníčko, po sněhu ani památky, i přesto jsme všichni olympijské hry užily a zažili jsme spoustu legrace.