Vánoce přicházejí u Soviček

Vánoce přicházejí u Soviček

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejte přátelé…..touto oblíbenou vánoční písničkou jsme 17. prosince v ŠD Sovičky přivítali Vánoce a Ježíška. Zazpívali jsme si všechny známé koledy, rozkrojili jsme si jablíčko, povyprávěli, jak slavili Vánoce naši prarodiče či jak slaví Vánoce různě ve světě, i o tom, jak každý z nás slaví doma Vánoce a co na nich máme nejraději. Bylo hezké slyšet, že nemáme rádi Vánoce jen pro dostávání dárků, ale hlavně proto, že můžeme trávit čas s rodinou a pro „kouzlo Vánoc“. V příjemně naladěné atmosféře zazvonil zvoneček a my jsme se mohli pustit do rozbalování dárků, které nám Ježíšek nadělil do školní družiny. Všichni se těšíme, jak si s novými hrami a hračkami budeme hrát, snad nám dlouho vydrží nezničené…Všem přejeme krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví a štěstí.                                                                             Holky a kluci ze ŠD Sovičky