Čertoviny u Soviček

Čertoviny u Soviček

V pátek 3. prosince jsme si v ŠD u Soviček udělali pekelný den. Když jsme přišli z obědu, poslechli jsme si Luciferův vzkaz, že nám pošle čerta na kontrolu. V tom přišel čert a zkontroloval, jestli nemáme mezi sebou nějaké zlobivce. I když by se nějací našli, my jsme mu raději řekli pěknou básničku s pohybem a slíbili jsme mu, že už budeme všichni hodní. Potom nás teta čertice odměnila balíčky a my jsme se vypravili na čertovskou bojovku. Na začátku jsme dostali kouzelný pergamen, na který jsme označovali správné odpovědi z úkolů, které jsme museli vyluštit či splnit. Po splnění všech úkolů jsme pomocí kódu na kouzelném pergamenu otevřeli pekelnou bránu. V pekle jsme hledali zlobivé děti, abychom je zachránili. Odměnou nám byl průkaz hodného dítěte, díky kterému nemůžeme skončit v pekle. Na závěr jsme si udělali malou hostinku a zatančili jsme si na pekelné písničky.  Odpoledne velmi rychle uteklo, ale užili jsme si spoustu legrace a zábavy.