Podzimní závody

Podzimní závody

Ve středu 15. září jsme si ve školní družině trochu zasportovali. Vytvořili jsme dvě družstva. Poté si kapitáni spolu se svým týmem vymysleli své názvy – Žraloci a Sovičky a s chutí jsme se pustili do soutěžení. Na stanovištích na nás dohlíželi naši starší kamarádi z oddělení Veverek, kteří si tyto disciplíny vyzkoušeli vzápětí po nás. Soutěžili jsme v několika disciplínách:

Veverčin podzimní sběr – sbírali jsme šišky do kyblíku, Liščí překážková dráha – chůze na chůdách, protahování kruhem, přitahování se na lavičce, Ježčí koulení – kutálení medicimbálu k metě, Hříbečkův hod – házení obručí na tyč, Medvědí stopy – chůze po stopách, Zaječí přeskoky – skákání v pytli.

Zaslouženě vyhrál tým Žraloků, ale i my ostatní jsme si celé odpoledne užili a měli radost z toho, že jsme si trochu protáhli svá těla, poznali nové kamarády a naučili jsme se týmové spolupráci. Velký dík patří našim kamarádům z Veverek, kteří se svého úkolu ujali velmi zodpovědně a s chutí.