Jarní sběr starého papíru

Jarní sběr starého papíru

Po malém dobrodružství se sháněním nové sběrny jsme mohli znovu uskutečnit obvyklou soutěž ve sběru papíru. Tu vyhrála stejně jako posledně VIII. B. s tím rozdílem, že tentokrát to nebylo jen o prsa jako na podzim, na žáka posbírali 168 kg. Stříbrná skončila III. B se 123 kg na žáka a bronzová byla III. A s 88 kg na žáka. V soutěži jednotlivců tentokrát jednoznačně vyhrál Michal Zubík z VIII. B, pronásledovaný Filipem Slaměníkem z III. B a spolužačkou Julií Danišovou.

Kdo se nestihl soutěže zúčastnit, nezoufejte, začínáme další – podzimní – kolo. Papír (nikoli karton) můžete vozit i průběžně do sběrny INTERKOV, K Moštěnici 265/8a, kde nahlásíte jméno a třídu. Sběrna je otevřená denně od 7:00 do 15:30.

Děkujeme všem za účast v soutěži a stejně tak děkují třídní fondy jednotlivých tříd za příspěvek na výlet či jiné aktivity.