Po malém dobrodružství se sháněním nové sběrny jsme mohli znovu uskutečnit obvyklou soutěž ve sběru papíru. Tu vyhrála stejně jako posledně VIII. B. s tím rozdílem, že tentokrát to nebylo jen o prsa jako na podzim, na žáka posbírali 168 kg. Stříbrná skončila III. B se 123 kg na žáka a bronzová byla III. A s 88 kg na žáka. V soutěži jednotlivců tentokrát jednoznačně vyhrál Michal Zubík z VIII. B, pronásledovaný Filipem Slaměníkem z III. B a spolužačkou Julií Danišovou.
Kdo se nestihl soutěže zúčastnit, nezoufejte, začínáme další – podzimní – kolo. Papír (nikoli karton) můžete vozit i průběžně do sběrny INTERKOV, K Moštěnici 265/8a, kde nahlásíte jméno a třídu. Sběrna je otevřená denně od 7:00 do 15:30.
Děkujeme všem za účast v soutěži a stejně tak děkují třídní fondy jednotlivých tříd za příspěvek na výlet či jiné aktivity.







