Den dětí

Den dětí

V pátek 29. 5. oslavili žáci Den dětí zábavnými soutěžemi na hřišti školy a v přilehlém okolí. Soutěžili ve skákání v pytli, přelívání vody, přenášení míče. Svou zručnost si ověřili v prolézání obručemi, házením na plechovky. Svou fyzickou zdatnost si vyzkoušeli ve štafetě i slalomu. Dalšími disciplínami byla střelba na bránu a hledání míčků. Největší salvy smíchu vyvolala soutěž s vodou. Ještě, že bylo teplé počasí, protože někteří vodou polili i sebe. Na závěr tohoto zábavného dopoledne si žáci pochutnali na nanucích.