Ve školní družině jsme si ve čtvrtek 30. dubna užili veselé čarodějnické odpoledne. Děti se proměnily v čarodějky a kouzelníky a plnily různé zábavné úkoly. Některé úkoly na ně čekaly v tajemném družinovém brlohu, jiné venku na stanovištích. Akce proběhla v příjemné atmosféře plné smíchu, fantazie, a spolupráce. Nechyběla čarodějnická odměna a spousta kyselých červů i sladkých myší.











































