Ve středu 22. dubna jsme se zúčastnili posledního turnaje letošní sezóny v minivolejbalu, který se konal v Městské sportovní hale v Přerově. Ve žlutém volejbalu se utkalo celkem 20 družstev. Nejlepšího výsledku dosáhli Sebastian Karas a František Nevřela, kteří vybojovali krásné 3. místo. V oranžovém volejbalu soutěžilo 28 družstev. Nejlepšího umístění dosáhly Tereza Konečná a Veronika Balcárková, které rovněž obsadily 3. místo. Všichni účastníci si zaslouží pochvalu za snahu, bojovnost a nasazení během turnaje i celé sezóny. V průběhu soutěží se objevily emoce i rozdílné pohledy na výsledky, což k soutěžím přirozeně patří a pro děti to byla cenná zkušenost. Během sezóny děti rozvíjely nejen své volejbalové dovednosti, ale také spolupráci, samostatnost a respekt k pravidlům. Největší hodnotou pro všechny zúčastněné však zůstává radost ze hry a společných zážitků.















