Školní parlament v pátek 24. 4. uspořádal Den dvojic a trojic, v rámci kterého přišli žáci do školy ve stejně sladěném oblečení. Byla radost sledovat kreativitu a nápaditost všech zúčastněných. Poděkování patří také vybraným členům pedagogického sboru, kteří se do této akce ochotně zapojili a podpořili její příjemnou atmosféru. Sladěné dvojice a trojice byly za svou originalitu odměněny drobnou sladkostí. Děkujeme všem.







































































































