Ve školní družině Veverek jsme si připomněli, že duben je měsíc bezpečnosti. Luštili jsme křížovku, na určená písmena jsme vymýšleli co nejvíce dopravních prostředků. V pátek jsme absolvovali ve dvojicích dopravní stezku, ve které jsme si prověřili znalost dopravních značek a předpisů. Na závěr jsme si lámali hlavičku nad tajenkou, která zněla: „Chovej se bezpečně.“






