Sovičky závodí

Sovičky závodí

Po několika letech nám konečně ve ŠD vyšlo krásné počasí, abychom si užili závody na sněhu. Holky závodily proti klukům v několika disciplínách. Ve sjezdu na lopatě, v lyžování, ve slalomu na lyžích, v hodu na sněhuláka, ve střelbě na bránu a ve sbírání sněhu. Děvčata ukázala, že díky vzájemné pomoci a spolupráci mohou vyhrát i nad silnějším týmem chlapců. Nakonec závody dopadly vyrovnaně a všechny děti si zasloužily za své výkony velkou pochvalu. Sportu zdar!