V úterý 16. prosince 2025 se atmosféra v mateřské škole nesla ve vánočním duchu. Na besídkách tříd Koťátek a Sluníček vystoupily děti obou tříd s nacvičeným programem. Zazněly vánoční básničky a písničky a nechyběly ani tanečky.
Po programu následovalo společné tvoření dětí a rodičů. U připravených stanovišť vznikaly krásné vánoční výrobky, které si potom děti odnesly domů jako památku na společně strávené odpoledne.
Na chodbě školy bylo připraveno pohoštění a ochutnávka vánočního cukroví. Rodiče i děti mohli ochutnat různé druhy dobrot a seznámit se s ukázkami vánočních zvyků a tradic.
Vánoční besídky tříd Koťátek a Sluníček se nesly ve znamení pohody a společně jsme si užili předvánoční čas.

















