Novinky
25.06.2019: ZOO Lešná
1. a 2. třídy ...více zde

25.06.2019: Minivolejbal
25.06.2019: OVOV
VÝSLEDKY ...více zde

25.06.2019: Piráti hledají poklad
25.06.2019: Olypijský běh
25.06.2019: Třešňový výlet
25.06.2019: Třešňový výlet
Smajlíci ...více zde

24.06.2019: Školní výlet Rusava - 3.+4.+5. třída - 2. den
20.06.2019: Školní výlet Rusava - 3.+4.+5. třída - 1. den
19.6.2019 ...více zde

19.06.2019: Olympijský běh
  Projekty
  Vyhledávání

Vyhledat článek

Vyhledávání probíhá v rubrice Akce a Foto
  Upoutávky
  Počasí
Akce a foto ve školním roce 2018-9
Akce, které mají charakter exkurze a nebo jsou jinak spojeny s činností výchovného poradce, jsou zveřejňovány ..zde
 
Datum   Název  
19.06.2019   Školní výlet ZOO Lešná  1. + 2. třída
19.06.2019   Školní výlet Rusava 3. + 4. + 5. třída - 2. den
18.06.2019   Školní výlet Rusava 3. + 4. + 5. třída - 1. den
18.06.2019   Olympijský běh - ZÁVOD
18.06.2019   Olympijský běh
17.06.2019   Výlet V. A - Jump Park
13.06.2019   Rozloučení se školním rokem - MŠ
11.06.2019   Třešňový výlet - ŠD ŠD
11.06.2019   Třešňový výlet - Smajlíci ŠD
11.06.2019   Žonglér Ošmera - dárek žákům ZŠ i dětem z MŠ ke Dni dětí
11.06.2019   Sběr pomerančové a citrónové kůry
10.06.2019   Výlet VI. A - Jump Park
10.06.2019   Čokoládová tretra
10.06.2019   Dopravní výchova IV. A
10.06.2019   Dopravní svýchova III. A
07.06.2019   Divadlo - Pohádka o Sněhurce a sedmi trpaslících
06.06.2019   Exkurze VII.A do Světa techniky v Ostravě
06.06.2019   Dějepisný projekt - Římský oděv 
06.06.2019   Vyhlášení soutěže "Odkaz J. A. Komenského"
06.06.2019   Dopravní výchova II. A a II. B
05.06.2019   Dopravní svýchova I. A a I. B
05.06.2019   Výlet do ZOO v Lešné - Berušky, Sluníčka, Mikrojesle
03.06.2019   Beseda o sluchově postižených - VII.A
01.06.2019   SRPŠ - Den dětí
31.05.2019   Piráti hledají poklad ŠD
31.05.2019   Výlet do Krokodýlka - Koťata
29.05.2019   Barevný volejbal
16.05.2019   Atletické přebory
16.05.2019   Den matek - vystoupení v Kulturním domě
16.05.2019   DSMC Lipník nad bečvou - dopravní soutěž mladých cyklistů
15.05.2019   Kytičkový den
13.-17.05.2019   Indiáni - Sovičky a Veverky ŠD
13.-17.05.2019   Sběr papíru
10.05.2019   Den matek u Sluníček
10.05.2019   Den matek u Koťat
07.05.2019   Vzdělávací program - Buďme kamarádi
07.05.2019   Zápis do mateřské školy
07.05.2019   Plavání předškoláků
26.04.2019   DSMC Přerov - dopravní soutěž mladých cyklistů
26.04.2019   Čarodějnice u Smajlíků ŠD
26.04.2019   Slet čarodějnic  
25.04.2019   Plavání 3. a 4. tříd
25.04.2019   Den učitelů
24.04.2019   Krokodýlek v Olomouci - Sluníčka, Berušky a Mikrojesle
24.04.2019   Slet čarodějnic ŠD
23.04.2019   Finálové kolo Naší přírodou
18.04.2019   Vítání jara - MŠ
18.04.2019   Velikonoce - Sluníčka
18.04.2019   Sluníčka a Berušky na airtracku
17.04.2019   Staré řecké báje a povesti
17.04.2019   Velikonoční zajíček ŠD
10.04.2019   Vynášení Morany ŠD
10.04.2019   Skřítci obilníci ŠD
09.04.2019   Zápis do 1. třídy
05.04.2019   Vynášení Moreny ŠD
04.04.2019   Mateřinky v pohybu
02.04.2019   Ukliďme si Česko
28.03.2019   Noc s Andersenem
28.03.2019   Divadlo Zlín - Dobrodružství hastrmana Tatrmana
28.03.2019   Ochutnávka mléčných svačinek 1. až 3. třída
28.03.2019   Ochutnávka mléčných svačinek
28.03.2019   Florbalový turnaj o pohár starosty obce Troubky
28.03.2019   Cvičení na airtracku
27.03.2019   Jarní stezka přírodou ŠD
27.03.2019   Loutkové divadlo
27.03.2019   Den naruby ve III. A
27.03.2019   Stolování u Koťat
27.03.2019   Koťata v 1. třídě
20.03.2019   Návštěva knihovny - Smajlíci ŠD
19.03.2019   Zeměpisné přednášky
15.03.2019   Josefovský ples
13.03.2019   Jaro v knihovně u Veverek a Soviček ŠD
13.03.2019   IV. A v muzeu v Přerově
12.03.2019   Diagnostika předškoláka
02.03.2019   Obecní ples
01.03.2019   Čtení s Daviden Svobodou
28.02.2019   Karneval u Koťat
28.02.2019   Karneval u Sluníček a Berušek
06.02.2019   Karneval u Veverek a Soviček ŠD
15.02.2019   Hudební skupina Réva
13.02.2019   Puzzliáda ŠD
13.02.2019   6. třída na nečisto
06.02.2019   Soutěž ve společenských hrách - piškvorkách u Smajlíků ŠD
06.02.2019   Moudrá sova u Soviček ŠD
31.01.2019   Z pohádky do pohádky ŠD
31.01.2019   Lyžařský kurz - videa
31.01.2019   Lyžařský kurz - 5. den
30.01.2019   Lyžařský kurz - 4. den II. část
30.01.2019   Lyžařský kurz - 4. den
29.01.2019   Lyžařský kurz - 3. den
28.01.2019   Lyžařský kurz - 2. den
27.01.2019   Lyžařský kurz - 1. den
24.1.2019   Návštvěva divadelního představení Sněhová královna ve Zlíně - 3.-5.třída
23.01.2019   Netradiční olympiáda u Soviček ŠD
23.01.2019   Nejšikovnější skokan u Smajlíků ŠD
23.01.2019   Sněhohraní u Berušek
23.01.2019   Tvoření u Sluníček
16.01.2019   Zimní olympiáda u Sluníček a Koťat
16.01.2019   Olympiáda v dějepise - okresní kolo
09.01.2019   Pexesový machr u Smajlíci ŠD
09.01.2019   Turnaj v pexesu u Soviček ŠD
09.01.2019   Buková dřívka - Berušky
08.01.2019   Máme chytré tělo ZŠ
04.01.2019   Olympiáda v Českém jazyce
20.12.2018   Vánoční nadílka - Smajlíci ŠD
20.12.2018   Křesťanské Vánoce - program pro VI. a VII.A
20.12.2018   Úřad práce - exkurze IX.A
19.12.2018   1.B u Koťat tvoří svícínky
19.12.2018   Koťata pečou perníky
19.12.2018   Povídky z první a druhé kapsy - divadelní představení pro 2. st. ve Zlíně
17.12.2018   Školní kolo Olympiády v AJ
17.12.2018   Pečeme perníky u Koťat
17.12.2018   Koncert Pavla Nováka I.A a I.B ZŠ
17.12.2018   Beseda s rodilým mluvčím VIII. a IX.A ZŠ
12.12.2018   Příprava pokrmů - kluci v akci ZŠ
12.12.2018   Česko zpívá koledy - oddělení ŠD ŠD
11.12.2018   Čertoviny  Berušeky a Sluníčka
06.12.2018   Vánoční tvoření u Koťat
06.12.2018   Rekonstrukce tělocničny ZŠ
06.12.2018   IX.A u Koťat
04.12.2018   Čertoviny s rodiči u Berušek
05.12.2018   Mikuláš na škole ZŠ
05.12.2018   Čertoviny - pekelné odpoledne ŠD
05.12.2018   Mikuláš u Smajlíků ŠD
05.12.2018   Mikulášská nadílka u Koťat
02.12.2018   Vánoční jarmark ZŠ
29.11.2018   Advent začíná ŠD
29.11.2018   Balónová pošta
29.11.2018   Nekuřácký den ZŠ
28.11.2018   Exkurze - Olomouc ZŠ
23.11.2018   Pišquorky ZŠ
22.11.2018   Zdravé zuby - projektový den ZŠ ZŠ
22.11.2018   Bible a my ZŠ
15.11.2018   Sex, AIDS a drogy -  preventivní program pro 8. třídu ZŠ
15.11.2018   Poruchy příjmu potravin -  preventivní program pro 9. třídu ZŠ
14.11.2018   Veverčino království ŠD
14.11.2018   Puzzliáda - Smajlíci ŠD
14.11.2018   Exkurze - IX.A - Scholaris ZŠ
13.11.2018   Bolest jménem šikana - preventivní program pro 6. třídu
13.11.2018   Mít se spolu fajn -  preventivní program pro 7. třídu
12.11.2018   Svatý Martin ŠD
08.11.2018   Slavíci z Přerova ZŠ
07.-08.11.2018   Stařenka Morava vypravuje ZŠ
07.11.2018   Podzimní dekorace u Koťat
06.11.2018   Zdravá svačinka ZŠ
06.11.2018   I.A u Koťat
02.11.2018   Strašidelná školka u Koťat
01.11.2018   Halloween - Sovičky ŠD
01.11.2018   Halloween u Smajlíků a Veverek  ŠD
01.11.2018   Autobusové zastávky a paravany ZŠ
31.10.2018   Hodina duchů u Berušek
26.10.2018   Trikolórový den ZŠ
24.10.2018   Sběr starého papíru - podzim 2018 ZŠ
22.10.2018   Barevný podzim v Kvihovně - Sovičky ŠD
22.10.2018   Barevný podzim v Kvihovně - Smajlíci a Veverky ŠD
22.10.2018   Příprava pokrmů - hoši ZŠ
22.10.2018   Beseda se členy HZS - hasičského záchranného sboru - VI.A  ZŠ
18.10.2018   Příprava pokrmů - Říjen ZŠ
18.10.2018   Vitamínový den - projekt "Ovoce do škol" ZŠ
18.10.2018   Příprava pokrmů - Hoši ZŠ
10.10.2018   Zahradníček - Sluníčka
11.10.2018   Dračí slet ŠD
10.10.2018   Soví pečení ŠD
10.10.2018   Zdobení deštníků u Koťat
Dne: 30. 08. 2018